.

 

    Rege Kutu Oyunları Nedir?
 
Rege 3- 12 yaş arası çocuklar için hazırlanmış çocukların ince motor kaslarının gelişimi, dil ve zeka gelişiminde etkili kutu oyunlarıdır. Rege kutuları çocuklarınızın gelişimde katkı saylayacak ayrıca birlikte keyif alarak oynayacağınız kartlardan oluşmaktadır. Aktivite için gerekli olan tüm malzeme mevcuttur. Oyun için gereken yönlendirme bilgileri kutuların iç kapak kısmında yazmaktadır.
 
  Rege Hangi Yaş Aralığı için Uygundur?
 
3-12 yaş aralığı için öneriyoruz. Okul öncesi dönem için çocuğunuzun nesneleri, rakamları, kavramları tanımlayabilmesi ve hayatını sıraya koyabilmesi için tasarlanmıştır ileri yaş grupları için İngilizce eğitim setleri rege toys ürün danışmanları tarafından hazırlanmıştır.
 
  Ürünlerin Hepsi Birbirleri ile Bağlantılımıdır?
 
Oyunlarımız birbirleri ile bağlantılı değildir çocukların gelişim sürecine göre aşamaları vardır. Çocuklarınızın farklı becerilerini ve yeteneklerini oyun oynayarak ve eğlenerek öne çıkarmak için uygulanır.Çocukların gelişim sürecini tamamlamalarına yardımcı olacak ürünlerdir.
 
  Ürün Kaç Günde Elime Ulaşır?
 
Sipariş verilen tarihten itibaren siparişlerimiz saat 12.00’dan önce aynı gün içinde kargoya verilmektedir.
 
   Siparişim Nerede?
 
Siparişinizin kargoya verildiği e-posta ile bildirilir ve en geç 3 gün içerisinde size ulaşır. E-postadaki link'i tıklayarak orada belirtilen sipariş numarası ile kargonuzu takip edebilirsiniz.
 
    Basım Hatası ya da Yanlış Ürün ile Karşılaştığımızda Mağduriyetimiz Giderilir mi?
 
Yukarıda bahsedilen mağduriyet durumlarında tüm basım, ulaştırma vb. sıkıntılar firmamız tarafından 3 iş günü içerisinde giderilmektedir.
 
   Ürünleri İnceleyerek Alabilirmiyiz?
 
Tüm Rege ürünleri şube ya da satış noktalarımızda bulunmaktadır. Referans bölümünde ürünlerimizin bulunduğu il ve ilçelerde ki şube ve ya dağıtıcılarımızdan ürünlerimize ulaşmanız mümkündür.
 
   Kredi Kartı Güvenliğini Nasıl Oluşturuyorsunuz?
 
Sistemimizdeki 256 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır.Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir. www.regetoys.com hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgisini sisteminde saklamamaktadır. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekir.
 
    Ödeme seçenekleri ve Koşulları Nelerdir?
 
Ürünlerinizin satın alma işlemini tamamlarken internet sitemizde bulunan banka hesap bilgileri bölümünden havale-eft ya da kredi kartı ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca taksit seçenekleri için ise seçmiş olduğunuz banka kredi kartının komisyon oranı yansıtılarak taksitlendirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 
    Müşteri Hizmetlerinin Çalışma Saatleri Nelerdir?
 
Bize hafta içi çalışma saatlerimiz 09:00-18:00 saatleri arasında 0232 254 00 61 no'lu telefon numaramızdan ulaşabilir, 7/24 [email protected] adresine mail atabilirsiniz.
 
    Ürün İade,Değişim ve Sipariş Hakkım Var Mıdır,Nasıl Sağlayabilirim?
 
Ürünlerimiz 12:00’ a kadar olan siparişlerde aynı gün,12:00’dan sonra verilen siparişlerde ertesi gün kargoya teslim edilip çıkışı sağlanmaktadır.Bu sebeple üründen cayma durumunuzu, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren en geç 1 iş günü içerisinde bize bildirmeniz gerekmektedir. Sipariş kargoya verildikten sonra iptali sağlanamamaktadır. Böyle bir durumda, size gelen kargo kabul edilmeyip iade edilmelidir. Bu durumda iade hakkınızı kullanabilirsiniz .Kargo ile gönderimi yapılan ürünler için ,kargo ücretini karşılamak koşulu ile gerekçe belirtmeden iptal edebilirsiniz. 14 gün içinde aşağıdaki durumlar haricinde ürün iadesi hakkınız bulunmaktadır. Orijinal paketiyle iade edilmeyen ürünlerin ücret iadesi yapılamamaktadır. *Keyf'i iade durumunda kargo ile teslim edilen ürün için iade hakkınız bulunmaktadır. Ücret iadeniz, ürün ''REGE-Ege Yelken Eğitim Araçları Okul Donanımı ve Mobilya İmalat Yay. Paz. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.’’ ne geldikten sonra; Önceden belirttiğiniz durumlar dışında hasarsız ve iade şartlarına uygun ise 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Ürününüzü teslim almadınız ve değişim hakkınızı kullanmak istiyorsanız, ilk önce aldığınız ürün için iptal talebinde bulunmanız gerekmektedir. (İptal Şartlarına uygun olarak). Değişim talebiniz, iptal şartlarına uyuyor ise; siparişiniz iptal edilir ve yeni siparişiniz işleme alınır. Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı, yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha fazla ise firmamız yeni sipariş oluştururken, fiyat farkını, ödemeyi nasıl yaptıysanız, o şekilde iade eder. Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı, yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha az ise fiyat farkını ödemenizden sonra yeni siparişiniz oluşturulur. Ürünü teslim aldınız ve değişim hakkınızı kullanmak istiyorsanız; ilk önce aldığınız ürünü ‘'REGE - Ege Yelken Eğitim Araçları Okul Donanımı ve Mobilya İmalat Yay. Paz. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. ‘‘ ne iade etmeniz gerekmektedir (İade Şartlarına uygun olarak). Değişim talebiniz, iade şartlarına uyuyor ise, önceden aldığınız ürünün iadesi ‘REGE - Müldür Eğitim Araçları İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti’’ ne ulaştıktan sonra yeni almak istediğiniz ürünün siparişi geçilir. Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı, yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha fazla ise ''REGE-Ege Yelken Eğitim Araçları Okul Donanımı ve Mobilya İmalat
Yay. Paz. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.''ürününüzü teslim aldıktan sonra yeni sipariş oluşturur ve fiyat farkını, ödemeyi nasıl yaptıysanız, o şekilde iade eder. Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı, yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha az ise ‘REGE - ’Ege Yelken Eğitim Araçları Okul Donanımı ve Mobilya İmalat
Yay. Paz. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.’’ ürününüzü teslim alır ve fiyat farkını ödemenizden sonra yeni siparişinizi oluşturur. *Keyfi İade: ‘'REGE - Ege Yelken Eğitim Araçları Okul Donanımı ve Mobilya İmalatYay. Paz. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.’’ den kaynaklanmayıp, 14 iş günü içerisinde Cayma Hakkı kullanılan durumdur.