.

 

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI
 
Ürünlerimiz 13:00’ a kadar olan siparişlerde aynı gün,13:00’dan sonra verilen siparişlerde ertesi gün kargoya teslim edilip çıkışı sağlanmaktadır.

Bu sebeple üründen cayma durumunuzu, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren en geç 1 iş günü içerisinde bize bildirmeniz gerekmektedir. Sipariş kargoya verildikten sonra iptali sağlanamamaktadır.

Böyle bir durumda, size gelen kargo kabul edilmeyip iade edilmelidir. Bu durumda iade hakkınızı kullanabilirsiniz .Kargo ile gönderimi yapılan ürünler için ,kargo ücretini karşılamak koşulu ile gerekçe belirtmeden iptal edebilirsiniz.

14 gün içinde aşağıdaki durumlar haricinde ürün iadesi hakkınız bulunmaktadır. Orijinal paketiyle iade edilmeyen ürünlerin ücret iadesi yapılamamaktadır. *Keyf'i iade durumunda kargo ile teslim edilen ürün için iade hakkınız bulunmaktadır. Ücret iadeniz, ürün REGE-Ege Yelken Eğitim Araçları İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.’’ ne geldikten sonra; Önceden belirttiğimiz durumlar dışında hasarsız ve iade şartlarına uygun ise 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Ürününüzü teslim almadınız ve değişim hakkınızı kullanmak istiyorsanız, ilk önce aldığınız ürün için iptal talebinde bulunmanız gerekmektedir. (İptal Şartlarına uygun olarak). Değişim talebiniz, iptal şartlarına uyuyor ise; siparişiniz iptal edilir ve yeni siparişiniz işleme alınır.

Değiştirdiğiniz ürün fiyatı, yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha fazla ise firmamız yeni sipariş oluştururken, fiyat farkını, ödemeyi nasıl yaptıysanız, o şekilde iade eder. Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı, yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha az ise fiyat farkını ödemenizden sonra yeni siparişiniz oluşturulur.

Ürünü teslim aldınız ve değişim hakkınızı kullanmak istiyorsanız; ilk önce aldığınız ürünü ‘REGE - Ege Yelken Eğitim Araçları İth. İhr. San. ve Tic Ltd. Şti. ‘‘ ne iade etmeniz gerekmektedir (İade Şartlarına uygun olarak). Değişim talebiniz, iade şartlarına uyuyor ise, önceden aldığınız ürünün iadesi ‘REGE - Ege Yelken Eğitim Araçları İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti’’ ne ulaştıktan sonra yeni almak istediğiniz ürünün siparişi geçilir.

*Keyfi İade: ‘REGE - Ege Yelken Eğitim Araçları İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti’’ den kaynaklanmayıp, 14 iş günü içerisinde Cayma Hakkı kullanılan durumdur.